Adam Zdrójkowski jako Patryk w 19. sezonie Przyjaciółek

}

Data: 22 lutego 2022

a

Kategorie: Newsy

Młody aktor zdradza w kogo wciela się w 19. sezonie produkcji Polsat – Przyjaciółki. Nowe odcinki serialu od 3 marca w czwartki o godzinie 21:05 w Polsacie.

Adam Zdrójkowski wciela się w fryzjera imieniem Patryk. Patryk jest pewnym siebie chłopakiem, ale jednocześnie spryciarzem i cwaniakiem. Pracował za granicą i tam nauczył się różnych sztuczek manipulacji. Także wbija się w życie przyjaciółek z buta! – opowiada odtwórca roli, Adam Zdrójkowski i tłumaczy, w jaki sposób to robi. – Jest fryzjerem. Można nawet powiedzieć, że sam zatrudnił się w salonie fryzjerskim Patrycji, swojej szefowej – dodaje

W jaki sposób postać grana przez aktora wpływa na życie przyjaciółek i salon Patrycji? – Patryk to wyluzowany chłopak, który do swojego wątku wprowadza kolejnych znajomych, innych fryzjerów. Okazuje się, że salon Patrycji nie jest już typowo damskim salonem, a męski pierwiastek będzie odgrywał w nim znaczącą rolę – mówi tajemniczo Adam Zdrójkowski.

Źródło: Polsat

ZOBACZ TEŻ  The Boys – nowa zapowiedź brutalnego serialu!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.