HBO planuje więcej spin-offów Gry o tron!

}

Data: 21 grudnia 2020

a

Kategorie: Newsy

Casey Bloys, człowiek w HBO odpowiedzialny za treści, w niedawnym wywiadzie przyznał, iż stacja jest otwarta na więcej serialowych spin-offów Gry o tron. Decyzje jednak w ich sprawie zapadną dopiero po sukcesie bądź klapie pierwszego spin-offu House of the Dragon.

Wierzy on, iż spin-off, którego premiera zaplanowana jest na 2022 rok odniesie sukces i otworzy drogę do kolejnych produkcji. Bloys jest przekonany o tym, iż ten świat fantasy ma nieograniczony potencjał, który tylko czeka na pokazanie go szerokiej publiczności.

Akcja House of the Dragon rozgrywać będzie się na 300 lat wcześniej niż ta znana nam z Gry o tron. Produkcja będzie kroniką powstania i upadku rodu Targaryenów – jedynej rodziny posiadającej smoki, która przetrwała katastrofalne wydarzenie zwane Doom of Valyria.

Co o tym sądzicie? Chcielibyście, aby powstało więcej seriali osadzonych w tym świecie?

Źródło: variety

ZOBACZ TEŻ  Prequel "Gry o tron" - 2 nowe aktorki w obsadzie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.