Star Trek: Picard odnowiony na 3. sezon – jest też zwiastun drugiej serii

}

Data: 9 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Serial Star Trek: Picard otrzymał odnowienie na trzeci sezon. Decyzję taką podjęto jeszcze przed premierą drugiej serii, która to zaplanowana jest na luty 2022 roku.

Zdjęcia do drugiej serii zakończyły się w ubiegłym tygodniu, a kręcenie sezonu trzeciego ma rozpocząć się zaraz na dniach. Świadczy to o tym, iż w trakcie trwania pandemii, kiedy to prace na planach były wstrzymane, scenarzyści napisali od razu zarówno drugi, jak i trzeci sezon.

Wraz z tym ogłoszeniem, w sieci pojawił się zwiastun drugiego sezonu. Widzimy w nim jak Q, w którego wciela się John de Lancie, tworzy alternatywną rzeczywistość, która pogrąża Ziemię w totalitaryzmie.

O tym, iż coś się zmieniło zdają sobie sprawę tylko Jean-Luc Picard i jego kompania. Muszą oni cofnąć się do Los Angeles XXI wieku, aby naprawić sytuację.

Drugi sezon składać będzie się z 10 odcinków.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Orange Is the New Black otrzyma sequel?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.