Star Trek: Picard odnowiony na 3. sezon – jest też zwiastun drugiej serii

9 września 2021 | Newsy

Serial Star Trek: Picard otrzymał odnowienie na trzeci sezon. Decyzję taką podjęto jeszcze przed premierą drugiej serii, która to zaplanowana jest na luty 2022 roku.

Zdjęcia do drugiej serii zakończyły się w ubiegłym tygodniu, a kręcenie sezonu trzeciego ma rozpocząć się zaraz na dniach. Świadczy to o tym, iż w trakcie trwania pandemii, kiedy to prace na planach były wstrzymane, scenarzyści napisali od razu zarówno drugi, jak i trzeci sezon.

Wraz z tym ogłoszeniem, w sieci pojawił się zwiastun drugiego sezonu. Widzimy w nim jak Q, w którego wciela się John de Lancie, tworzy alternatywną rzeczywistość, która pogrąża Ziemię w totalitaryzmie.

O tym, iż coś się zmieniło zdają sobie sprawę tylko Jean-Luc Picard i jego kompania. Muszą oni cofnąć się do Los Angeles XXI wieku, aby naprawić sytuację.

Drugi sezon składać będzie się z 10 odcinków.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Orange Is the New Black otrzyma sequel?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram