Zadzwoń do Saula – Paul Odenkirk powraca na plan

9 września 2021 | Newsy

Po sercowej zapaści jaka pod koniec lipca miała miejsce u Paula Odenkirka, wcielającego się w główną postać w serialu Zadzwoń do Saula, aktor doszedł już do siebie i wrócił na plan finałowego sezonu.

Odenkirk opublikował wpis na Twitterze informujący o swoim powrocie na plan. Napisał, że bardzo cieszy się z bycia tutaj i życia w tym specyficznym miejscy z tak wspaniałymi ludźmi. Wpis opatrzył swoim zdjęciem z charakteryzatorni.

Aktor powrócił na plan sześć tygodni po łagodnym ataku serca, jaki dopadł go podczas kręcenia szóstego i ostatniego sezonu serialu Zadzwoń do Saula. Zdjęcia do niego powstają w Albuquerque w Nowym Meksyku.

Premiera finałowego sezonu w 2022 roku.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Zadzwoń do Saula sezon 5. - na nowe odcinki przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram