Klub opiekunek sezon 2. – zobaczcie pierwszą zapowiedź

}

Data: 9 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował pierwszą zapowiedź nadchodzącego drugiego sezonu popularnego serialu dla nastolatków Klub opiekunek. Produkcja ta opiera się na kultowej młodzieżowej serii powieści autorstwa Ann M. Martin.

Drugi sezon będzie znacznie dojrzalszy. Wszyscy są o rok starsi, mądrzejsi i mają większe doświadczenie. Dziewczyny wznawiają swój interes, jednocześnie stawiając czoła nowym przyjaźniom i wyzwaniom.

Kristy Thomas (Sophie Grace), Mary-Anne Spier (Malia Baker), Claudia Kishi (Momona Tamada), Stacey McGill (Shay Rudolph) i Dawn Schafer (Xochitl Gomez teraz Kyndra Sanchez) to najlepsze przyjaciółki, które postanawiają zostać profesjonalnymi opiekunkami do dzieci i zakładają w tym celu specjalny klub. Oprócz trudności związanych z rozkręceniem biznesu, przychodzi im też mierzyć się ze szkolnymi problemami i bolączkami dojrzewania.

W drugiej serii dołączają do nich nowe członkinie – Mallory Pike i Jessi Ramsey.

Klub opiekunek powróci już 11 października z ośmioma nowymi odcinkami.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Wielki powrót Beverly Hills 90210!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.