w

Whiskey Cavalier z szansą na kontynuację?

scott foley and lauren cohan in whiskey cavalier abc
screenrant

Whiskey Cavalier to detektywistyczny serial stacji ABC, który to wspomniana stacja anulowała już po jednym sezonie. Teraz jest szansa na jego kontynuację.

Jego premiera odbyła się w lutym tego roku, a już w maju ABC zdecydowało się na jego zakończenie. Powodem tego była podobno niska oglądalność. Jednak producent serialu Bill Lawrence nie poddaje się i szuka nowego domu dla swojej produkcji. Jak podaje portal screenrant podobno trwają ponowne rozmowy ze stacją ABC, która być może zdecyduje się na przywrócenie Whiskey Cavalier.

Lawrence przed emisją finałowego odcinka na swoim Twitterze napisał, że to koniec sezonu nie serialu, a więc nawet jeśli rozmowy ze stacją matką się nie powiodą, będzie on prawdopodobnie szukał innej zainteresowanej stacji. Poprosił także fanów serialu o używanie hashtaga #SaveWhiskeyCavalier. Być może i w tym przypadku to pomoże.

Źródło: screenrant

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

star trek picard header 150x150

Star Trek: Picard – jest pierwszy plakat i zapowiedź!

gentleman jack 768x432 150x150

Gentleman Jack – powstanie drugi sezon!