Whiskey Cavalier z szansą na kontynuację?

}

Data: 24 maja 2019

a

Kategorie: Newsy

Whiskey Cavalier to detektywistyczny serial stacji ABC, który to wspomniana stacja anulowała już po jednym sezonie. Teraz jest szansa na jego kontynuację.

Jego premiera odbyła się w lutym tego roku, a już w maju ABC zdecydowało się na jego zakończenie. Powodem tego była podobno niska oglądalność. Jednak producent serialu Bill Lawrence nie poddaje się i szuka nowego domu dla swojej produkcji. Jak podaje portal screenrant podobno trwają ponowne rozmowy ze stacją ABC, która być może zdecyduje się na przywrócenie Whiskey Cavalier.

Lawrence przed emisją finałowego odcinka na swoim Twitterze napisał, że to koniec sezonu nie serialu, a więc nawet jeśli rozmowy ze stacją matką się nie powiodą, będzie on prawdopodobnie szukał innej zainteresowanej stacji. Poprosił także fanów serialu o używanie hashtaga #SaveWhiskeyCavalier. Być może i w tym przypadku to pomoże.

Źródło: screenrant

ZOBACZ TEŻ  Future Man – zwiastun 2. sezonu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.