Pierwsi członkowie w obsadzie reboota Pretty Little Liars

}

Data: 5 lipca 2021

a

Kategorie: Newsy

Po ponad dziewięciu miesiącach od ogłoszenia powstania rebootu serialu Pretty Little Liars, który nosić będzie podtytuł Original Sin, w projekcie zaczęło się coś dziać. Ogłoszono pierwszych członków obsady serialu.

Do głównych ról Tabby i Noa wybrani zostali Chandler Kinney i Maia Reficco. Tabby to początkująca reżyser i miłośniczka horrorów, która ukrywa sekret. Z kolei Noa to nastolatka starająca się wrócić do normalnego życia po lecie spędzonym w areszcie dla nieletnich.

Serial ten opowie nam zupełnie nową historię z nowymi bohaterami. Nowa grupa nastolatków mieszkających w Millwood, będzie dręczona przez nieznanego napastnika i zmuszona do zapłacenia za grzech z przeszłości, zarówno swój, jak i swoich rodziców. Ten popełniony został dwie dekady temu. Produkcja ma być mrocznym dramatem z elementami horroru.

Za projekt odpowiada Roberto Aguirre-Sacasa i Lisa Soper.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Designated Survivor - Netflix ratuje serial i przygotowuje 3. sezon

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.