The Upshaws – zobaczcie pierwsze zdjęcia z nowej komediowej produkcji Netflixa

18 marca 2021 | Newsy

W sieci pojawiły się pierwsza zdjęcia z nowej komediowej serii Netflixa The Upshaws z Wandą Sykes i Mike’m Eppsem w rolach głównych.

Składająca się z 10 półgodzinnych epizodów produkcja skupi się na afroamerykańskiej rodzinie z Indiany, która należy do klasy robotniczej, ale stara się nie przejmować przyszłością i żyć chwilą. Czy życie bez jakichkolwiek planów na przyszłość może się udać?

W obsadzie The Upshaws znajdują się także Kim Fields, Page Kennedy, Diamond Lyons, Khali Daniya-Renee Spraggins, Jermelle Simon, Gabrielle Dennis i Journey Christine.

Premiera serialu 12 maja 2021 roku.

Poniżej pierwsze zdjęcia z serialu.

the upshaws season 1 photos b
the upshaws season 1 photos c
the upshaws season 1 photos d
the upshaws season 1 photos e
the upshaws season 1 photos a

Źródło: TvLine

ZOBACZ TEŻ  Brooklyn Nine-Nine - Terry Crews zdradza, kiedy premiera

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram