Spin off The Originals – co o nim wiemy?

j
}

Data: 7 marca 2018

a

Kategorie: Newsy

Stacja CW podpisała kontrakty z sześcioma aktorami – Mattem Davisem, Danielle Rose Russell, Arią Shahghasemi, Quincy Fouse, Kaylee Bryant i Jenny Boyd.

Prezes CW, Mark Pedowitz, potwierdził, że stacja zastanawia się nad się pomysłem uruchomienia nowej serii zbudowanej wokół Hope. „Było wiele rozmów na temat postaci Hope” – powiedział dziennikarzom Pedowitz, ostrzegając przed „zbyt wczesnym etapem procesu”, aby przedstawić konkretne szczegóły.

Akcja potencjalnej serii miałaby rozgrywać się w Mystic Falls w Alaric oraz w Szkole z internatem im. Caroline’s Salvatore Boarding dla Młodych i Uzdolnionych. W zeszłym roku Julie Plec przypomniała TVLine, że „idea szkoły jako bezpiecznej przystani dla młodych nadprzyrodzonych istot z pewnością ma duże znaczenie dla Hope”.

Tymczasem premiera piątego i ostatniego sezonu The Originals odbędzie się 20 kwietnia.

ZOBACZ TEŻ  Supergirl sezon 6 - będzie nowy romans!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.