w

Spin off The Originals – co o nim wiemy?

the originals

Stacja CW podpisała kontrakty z sześcioma aktorami – Mattem Davisem, Danielle Rose Russell, Arią Shahghasemi, Quincy Fouse, Kaylee Bryant i Jenny Boyd.

Prezes CW, Mark Pedowitz, potwierdził, że stacja zastanawia się nad się pomysłem uruchomienia nowej serii zbudowanej wokół Hope. „Było wiele rozmów na temat postaci Hope” – powiedział dziennikarzom Pedowitz, ostrzegając przed “zbyt wczesnym etapem procesu”, aby przedstawić konkretne szczegóły.

Akcja potencjalnej serii miałaby rozgrywać się w Mystic Falls w Alaric oraz w Szkole z internatem im. Caroline’s Salvatore Boarding dla Młodych i Uzdolnionych. W zeszłym roku Julie Plec przypomniała TVLine, że “idea szkoły jako bezpiecznej przystani dla młodych nadprzyrodzonych istot z pewnością ma duże znaczenie dla Hope”.

Tymczasem premiera piątego i ostatniego sezonu The Originals odbędzie się 20 kwietnia.

Marcelina Kulig

Napisane przez Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

zwiagincew

Zwiagincew przygotuje serial dla Paramount

zagubieni w kosmosie

Zwiastun serialu Zagubieni w kosmosie