Rozczarowani

Rozczarowani – nowy serial animowany dla dorosłych

31 lipca 2018 | Newsy

O serialach animowanych dla dorosłych już pisaliśmy tutaj, ale po premierze Rozczarowanych chyba potrzebny będzie update rankingu. Nowy serial animowany dla dorosłych już jesienią!

Rozczarowani to produkcja twórców Simpsonów i Futuramy, co już na starcie wróży całkiem nieźle. Netflix zaprezentował 3 filmy, przedstawiające bohaterów: Beanę, Elfo i Luciego, które obejrzeć można poniżej.

Serial Rozczarowani to powrót do średniowiecznego, upadającego królestwa. W nim spotykamy niezwykłą trójkę przyjaciół: młodą, ciągle pijaną książniczkę, jej elfiego przyjaciela i osobistego demona, którzy chyba lubią pakować się w kłopoty… ?

Premiera już 17 sierpnia w serwisie Netflix!

ZOBACZ TEŻ  Silk – nadchodzi następczyni Spider-Mana!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Klaudia Kołodziejczyk

Może i nie jest miłośniczką najnowszych seriali, ale za to potrafi opowiedzieć fabułę każdego - dosłownie KAŻDEGO - odcinka "Przyjaciół", a z polskimi telewizyjnymi produkcjami jest na bieżąco. Planuje wkrótce wykupić sobie Netflixa i obejrzeć wszystko, co jej polecali.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram