Singiel w Nowym Jorku – Neil Patrick Harris jako gej w zwiastunie nowej komedii Netflixa

}

Data: 15 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował zwiastun komediowego serialu Singiel w Nowym Jorku. Produkcja ta opowie o mężczyźnie w średnim wieku, który nagle po trwającym 17 lat homoseksualnym związku pozostał sam.

Singiel w Nowym Jorku to historia złamanego serca, próby powrotu do normalnego życia i poszukiwaniu nowego szczęścia. Za serial odpowiadają Darren Star i Jeffrey Richman.

Neil Patrick Harris wciela się w Michaela Lawsona, odnoszącego sukcesy nowojorskiego agenta nieruchomości, mającego świetnych przyjaciół i wieloletniego partnera, z którym jest szczęśliwy. Colin jednak postanawia opuścić Michaela. Robi to w przeddzień swoich 50 urodzin. Michael w ciągu jednej nocy traci ukochanego mężczyznę, jak i najlepszego przyjaciela. Teraz musi nauczyć się żyć bez niego oraz odnaleźć się jako samotny homoseksualny mężczyzna po czterdziestce w nowoczesnym Nowym Jorku.

Obsadę uzupełniają Tuc Watkins jako Colin, Tisha Campbell, Brooks Ashmanskas, Emerson Brooks i Marcia Gay Harden.

Premiera serialu 29 lipca. Składa się on z ośmiu odcinków.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Orange is the New Black sezon 7. - zobaczcie zapowiedź finału!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.