Five Days at Memorial – zwiastun miniserialu o wydarzeniach po huraganie Katrina

}

Data: 15 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Platforma Apple TV+ opublikowała zwiastun limitowanej adaptacji powieści non-fiction Sheri Fink z 2013 roku o tym samym tytule – Five Days at Memorial. Produkcja przybliży nam wstrząsające wydarzenia mające miejsce po tragicznym w skutkach huraganie Katrina.

Serial ukaże nam mrożące krew w żyłach wydarzenia po huraganie Katrina, kiedy to grupa pielęgniarek i lekarzy w szpitalu w Nowym Orleanie zmuszona była podejmować straszne decyzje, aby pomóc swoich pacjentom.

W obsadzie serialu znajdują się Vera Farmiga, Robert Pine, Cherry Jones, Julie Ann Emery, Cornelius Smith Jr., Adepero Oduye, Molly Hager, Michael Gaston i W. Earl Brown.

Producentami Five Days at Memorial są Carlton Cuse i John Ridley. Obaj panowie pełnią także funkcję scenarzysty i reżysera.

Premiera tego dramatu 12 sierpnia. Na serial składa się osiem odcinków.

Źródło: Apple TV+

ZOBACZ TEŻ  Książe przypływów w telewizyjnej wersji?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.