Swaci – nowy komediowy serial Polsatu

}

Data: 14 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Swaci to nowa komediowa propozycja Polsatu, która zabierze widzów wspomnieniami do wakacji spędzanych u dziadków. Scenariusz pełen ma być zabawnych dialogów, a całość rozgrywać będzie się w sielskich plenerach polskiej wsi.

Tytułowi swaci to rodzice małżonków Ani i Mateusza (w tych rolach Paulina Lasota i Szymon Majchrzak). Dzieli ich wszystko, ale łączy najważniejsze – miłość do wspólnej wnuczki.

Ania i Mateusz decydują się na wakacje last minute. Swoją 7-letnią córkę Maję chcą zostawić pod opieką dziadków. W wyniku pomyłki z pomocą do opieki nad wnuczką przybywają zarówno pochodzący ze wsi rodzice Ani (Paweł Koślik, Beata Schimscheiner), jak i wielkomiejscy rodzice Mateusza (Monika Krzywkowska, Mariusz Kiljan). Zderzenie tych dwóch światów i wspólne mieszkanie w domku na prowincji spowoduje prawdziwą mieszankę wybuchową, bowiem jedni i drudzy dziadkowie mają swoje metody wychowawcze i walczą o atencję ukochanej wnuczki.

Tłem do wydarzeń w serialu będzie sielska polska wieś, a wśród jej mieszkańców role drugoplanowe zagrają między innymi Elżbieta Romanowska, Dominika Gwit, Dariusz Toczek czy Andrzej Niemirski.

Producentem serialu na licencji ukraińskiej jest firma Polot Media. Za adaptację scenariusza i reżyserię odpowiedzialny jest Kordian Piwowarski.

Zdjęcia do serialu już trwają. Data jego premiery nie jest na razie znana. Prawdopodobnie będzie to przełom roku bądź wiosna.

Źródło: Polsat

ZOBACZ TEŻ  Matka – nowy pełen tajemnic serial Polsatu. Poznajcie szczegóły

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.