Obserwowani – serial BBC odnowiony na 2. sezon

}

Data: 4 czerwca 2020

a

Kategorie: Newsy

Szpiegowski thriller Obserwowani (z ang. The Capture), który w zeszłym roku zadebiutował na antenie BBC spotkał się z pozytywnym przyjęciem ze strony krytyków, jak i publiczności, dlatego też stacja zdecydowała się dać zielone światło na produkcję drugiego sezonu.

Kontynuacja składać się ma z sześciu odcinków. Ponownie napisze ją i wyreżyseruje Ben Chanan. W obsadzie aktorskiej powrócą Holliday Grainger, Callum Turner, Ron Perlman, Famke Janssen, Ben Miles, Laura Haddock, Lia Williams, Sophia Brown i Paul Ritter.

Fabuła serialu opowiada o afgańskim żołnierzu Shaunie Emery’m skazanym za morderstwo. Zostaje jednak uniewinniony i może powrócić do Londynu jako wolny człowiek. Tam czeka na niego jego córka. Jednak jak się okazuje nie długo dane będzie cieszyć się mu wolnością. Nagle na światło dzienne wypływają nagrania pochodzące z kamer przemysłowych, które ponownie Shauna stawiają w złym świetle. Kolejny raz musi walczyć o swoją wolność, bowiem nagrania zostały sfałszowane. Do śledztwa powraca inspektor Rachel Carey.

W Polsce serial emitowany był na antenie Canal+ Seriale. Jak na razie nie wiadomo kiedy spodziewać możemy się premiery drugiego sezonu.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Odwróceni doczekali się kontynuacji!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.