w

The Red Line – mamy pierwszy zwiastun!

The Red Line
comingsoon

CBS opublikowała pierwszy materiał promujący serial The Red Line, który opiera się na tragedii, jaką jest zabójstwo pewnego Afroamerykanina. Jego premiera odbędzie się już 28 kwietnia.

Serial opowie historie trzech zupełnie odmiennych rodzin, które połączyła jedna tragedia. Cała historia zaczyna się od napadu na sklep. Jego świadkiem jest Afroamerykanin, który jest lekarzem. Zostaje on omyłkowo zabity przez białego policjanta, podczas próby pomocy sklepikarzowi. To wydarzenie łączy rodzinę Calderów, Young i Evansa. Cała ta historia opowiedziana zostanie w 8 odcinkach.

Producentami są Ava DuVernay i Greg Berlanti. Reżyserem pilota jest Victoria Mahoney, a autorami scenariusza są Caitlin Parrish i Erica Weiss. Gwiazdą serialu jest Noah Wyle. Obok niego wystąpią także Emayatzy Corinealdi, Aliyah Royale i Noel Fisher.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

The Walking Dead

The Walking Dead sezon 9B – nowe zdjęcia z planu

Shrill

Shrill – teaser nowej komedii od Hulu