Sex Education – nowa porcja zdjęć z 3. sezonu

}

Data: 17 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Na miesiąc przed premierą trzeciego sezonu serialu Sex Education, Netflix udostępnił nową porcję zdjęć promujących produkcję. Dają nam one mały wgląd w to czego możemy spodziewać się w nadchodzącym sezonie.

Z pewnością kwitnąć będzie związek Erica i Adama, których widzimy na randce w kręgielni i bardzo szczęśliwych na spacerze. Małą zmianę w wyglądzie zaliczył zaś Otis. Jego wąsy troszke się zmieniły.

Zaczął się kolejny rok. Otis uprawia przypadkowy seks, Eric i Adam są oficjalnie razem, a Jean będzie mieć dziecko. Tymczasem nowa dyrektorka szkoły, Hope (w tej roli Jemima Kirke), próbuje przywrócić Moordale do rangi filaru doskonałości. Aimee odkrywa feminizm, Jackson przeżywa zauroczenie, a zagubiona wiadomość głosowa wychodzi na jaw. Przygotuj się na zobowiązania wobec zwierząt, zjawiska z kosmosu, sromowe babeczki i o wiele więcej Pani Groff.

Premiera 3. sezonu Sex Education 17 września 2021 roku.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Seriale poruszające trudne tematy - 35 propozycji!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.