We Own This City – Dagmara Domińczyk, polska aktorka w limitowanym serialu HBO

}

Data: 17 sierpnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Dla HBO powstaje serial We Own This City, który opierać będzie się o książkę autorstwa Justina Fentona. Obecnie trwa kompletowanie obsady, która właśnie powiększyła się o aktorkę polskiego pochodzenia – Dagmarę Domińczyk. Oprócz niej angaż otrzymał także Don Harvey.

Serial składać ma się z sześciu godzinnych odcinków. Jego reżyserią zajmie się Reinaldo Marcus Green. Poznamy historię upadku elitarnej jednostki baltimorskiej policji. Gun Trace Task Force to zespół powołany do oczyszczenia ulic miasta z broni i ujęcia brutalnych przestępców. Jego członkowie jednak byli wysoce skorumpowani, mijali się z prawdą w wielu ważnych przypadkach co odbijało się na rzeczywistej pracy policji.

Dagmara Domińczyk wcieli się w Erike Jensen, kobietę która dołączyła do FBI po atakach z 11 września i poprowadziła śledztwo w sprawie skorumpowanych funkcjonariuszy. Don Harvey zaś wcieli się w Johna Sierackiego, oficera, który udostępnił FBI kluczowe dane o baltimorskiej policji.

W obsadzie serialu znajdują się także Delaney Williams, David Corenswet, Ian Duff, Lucas Van Engen, Gabrielle Carteris, Treat Williams, Jon Bernthal, Josh Charles i Wunmi Mosaku.

Źródło: Deadline

ZOBACZ TEŻ  Loki – podano datę premiery! Jest także pierwsza zapowiedź!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.