Serialowy Koszmar minionego lata na pierwszej zapowiedzi od Amazona

}

Data: 16 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Amazon zrealizowała serialową wersję filmu Koszmar minionego lata. Jego premiera już w październiku, a już teraz zapoznać możecie się z pierwszym zwiastunem produkcji.

Serial nosi tytuł I Know What You Did Last Summer i składa się z ośmiu odcinków. 15 października na platformie Amazon Prime Video zadebiutują pierwsze cztery. Potem po jednym w każdy kolejny piątek, aż do emocjonującego finału – 12 listopada.

Obsadę prowadzi Madison Iseman, która prawdopodobnie odegra podwójną rolę, wcieli się w bliźniaczki.

Rok po śmiertelnym wypadku samochodowym, który grupa nastolatków spowodowała w noc ukończenia szkoły, zaczyna atakować ich brutalny morderca. Próbują dojść do tego kto ich ściga i dlaczego. Ich śledztwo odkryje ciemną stronę pozornie idyllicznego miasteczka oraz ich samych. Każdy z nich coś ukrywa, a odkrycie tajemnicy może przynieść śmiertelne skutki.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Naomi od The CW rozpoczyna produkcję!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.