Naomi od The CW rozpoczyna produkcję!

}

Data: 8 kwietnia 2021

a

Kategorie: Newsy

Nominowana do Oscara reżyserka Ava DuVernay poinformowała w swoich mediach społecznościowych o rozpoczęciu zdjęć do pilotażowego odcinka serialu Naomi. Produkcja powstaje dla The CW.

W główną bohaterkę tej serii wcieli się Kaci Walfall, aktorka znana głównie z serialu Impersonalni czy Army Wives.

Serial Naomi opiera się na komiksach Briana Michaela Bendisa i Davida F. Walkera. Opowie on historię tytułowej bohaterki będącej nastolatką, która opuszcza swoje małe miasteczko i wspina się na wyżyny multiwersum. Kiedy jednak nadprzyrodzone zdarzenia wstrząsają jej rodzinnym miastem, mysi powrócić, aby odkryć ich pochodzenie. Odkryje coś co podważy całe dotychczasowe wierzenia ludzi dotyczące superbohaterów.

W obsadzie pilotażowego odcinka znajdują się także Alexander Wraith jako Dee – właściciel lokalnego salonu tatuażu, który wie więcej o dziwnych wydarzeniach niż jest skłonny ujawnić, Cranston Johnson jako Zumbado – tajemnicza postać, właściciel parkingu, którego Naomi stara się unikać, ale każde spotkanie z nim pozostawia ją zarówno wstrząśniętą, jak i zaintrygowaną i Camila Moreno jako Lourdes – młoda kobieta z sarkastycznym poczuciem humoru pracująca w sklepie vintage, koleżanka Naomi i jej partnerka w ratowaniu miasteczka.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Gra o tron - twórcy szykują epicki finał

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.