Pokolenie – HBO Max anuluje serial po jednym sezonie

}

Data: 16 września 2021

a

Kategorie: Newsy

HBO Max postanowiło nie odnawiać na drugi sezon młodzieżowego serialu Pokolenie, za który odpowiadają Zelda i Daniel Barnz.

Decyzję tą włodarze serwisu podjęli po dwóch miesiącach od finału pierwszego 16-odcinkowego sezonu, który zadebiutował w marcu tego roku i dostępny jest na HBO GO.

Pokolenie to mroczny, a jednocześnie zabawny serial o bardzo zróżnicowanej grupy licealistów. Odkrywając różne wymiary seksualności, wystawiają na próbę głęboko zakorzenione przekonania i granice dotyczące życia, miłości i natury rodziny w swojej konserwatywnej społeczności.

W serialu występują: Nathanya Alexander, Chloe East, Nava Mau, Lukita Maxwell, Haley Sanchez, Uly Schlesinger, Nathan Stewart-Jarrett oraz Chase Sui Wonders, a także Justice Smith i Martha Plimpton.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Titans sezon 2. – wiemy kto zagra nowego antagonistę!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.