Serialowi Dżentelmeni powstaną dla Netflixa

}

Data: 14 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Guy Ritchie powraca do swojego pierwotnego pomysłu. Prowadzi on rozmowy z platformą Netflix na realizację serialowej wersji swojego filmowego hitu Dżentelmeni z 2019 roku. Produkcja ta początkowo miała być właśnie serialem, jednak wtedy zrezygnowano z tego pomysłu.

O czym opowiadają Dżentelmeni?

Londyński półświatek obiega plotka, że Mickey Pearson (Matthew McConaughey), Amerykanin, który zbudował tu narkotykowe imperium, chce się wycofać z rynku. Może nie służy mu klimat albo obawia się brexitu. Grunt, że rodowici brytyjscy bandyci węszą okazję do przejęcia jego biznesu. Sypią się oferty, groźby, pochlebstwa. Niektórzy próbują szantażu albo przekupstwa. Pearson jednak najwyraźniej nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. By mu w tym pomóc, niektórzy bardziej niecierpliwi sięgają po broń. A pewien cwany i dowcipny dziennikarz (Hugh Grant) szykuje przekręt, który może zmienić reguły gry. Pearson okazuje się jednak mistrzem gangsterskiej wolnej amerykanki. Zaczyna się bardzo kosztowna wojna. Ale dżentelmeni przecież nie rozmawiają o pieniądzach.

Film przy budżecie 22 milionów dolarów zarobił na całym świecie 115 milionów.

Ritchie będzie autorem scenariusza do serialu, a także stanie za kamerą dwóch pierwszych odcinków. Otrzymał także funkcję producenta wykonawczego. Produkcja zajmie się Miramax TV i Moonage.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Pozwól mi wejść w serialowej wersji – Showtime złożył zamówienie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.