Pozwól mi wejść w serialowej wersji – Showtime złożył zamówienie

}

Data: 24 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Platforma Showtime złożyła oficjalne zamówienie na serial Let The Right One In, którego fabuła oprze się na popularnej powieści szwedzkiego pisarza Johna Ajvidego Lindqvista o tym samym tytule.

Za adaptację odpowiada Andrew Hinderaker. Napisał on scenariusz do serialu. W główną rolę wcieli się Demián Bichir, który sportretuje Marka, ojca 12-letniej dziewczynki zmienionej w wampira. Zdjęcia do serialu ruszyć mają na początku przyszłego roku w Nowym Jorku.

Let The Right One In składać ma się z 10 odcinków. W obsadzie produkcji oprócz Bichira znajdują się także Anika Noni Rose, Grace Gummer, Madison Taylor Baez jako Eleanor – córka Marka, Kevin Carroll, Ian Foreman i Jacob Buster.

Główni bohaterowie to ojciec Mark i jego córka Eleanor, która dziesięć lat wcześniej została przemieniona w wampira i na zawsze zamknięta w ciele 12-letniej dziewczynki. Mark bardzo dwa o swoją córkę, pilnuje aby nikt jej nie widział, a ona sama może wychodzić tylko w nocy. Robi także wszystko, aby zapewnić jej ludzką krew, której Eleanor potrzebuje aby przeżyć.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  NETFLIX i "hał" czy NETFLIX i "miau"?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.