Netflix anuluje Klub opiekunek

}

Data: 14 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Po dwóch sezonach włodarze Netflixa zdecydowali się skasować serial Klub opiekunek. Decyzję taką podjęto pięć miesięcy od premiery drugiej serii.

Opinie w większości były pozytywne, tak więc prawdopodobnie oglądalność produkcji nie była współmierna do ponoszonych na jej realizacje kosztów.

Klub opiekunek to współczesna ekranizacja cyklu książek Ann M. Martin, a także remake opierającego się na nim filmu Klub Baby-Sitters z 1995 roku.

Kristy Thomas (Sophie Grace), Mary-Anne Spier (Malia Baker), Claudia Kishi (Momona Tamada), Stacey McGill (Shay Rudolph) i Dawn Schafer (Xochitl Gomez) to najlepsze przyjaciółki, które postanawiają zostać profesjonalnymi opiekunkami do dzieci i zakładają w tym celu specjalny klub. Oprócz trudności związanych z rozkręceniem biznesu, przychodzi im też mierzyć się ze szkolnymi problemami i bolączkami dojrzewania.

Na oba sezony Klubu opiekunek składa się 18 odcinków. Do obejrzenia na Netflix.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Mike Flanagan zaadaptuje komiks Coś zabija dzieciaki

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.