Disney

Serialowa prasówka do drugiego śniadania [19.12.2017]

19 grudnia 2017 | Newsy

W dzisiejszej prasówce powiemy kilka słów o kontrowersjach jakie wywołało ostatnie przejęcie Disneya w amerykańskiej polityce, wspomnimy o styczniowej ramówce Netflixa oraz nowej promocji operatora Play, który udostępnia ShowMax za darmo kolejnym klientom.

Demokratom nie podoba się przejęcie 21st Century Fox

Przejęcie 21st Century Fox, nie spotkało się z najlepszym odbiorem amerykańskich polityków. Zasiadająca w senacie Demokratka Amy Klobuchar zażądała przesłuchania nad ostatnią wielomiliardową ofertą Distneya, uważając, że jedno hollywoodzkie studio będzie miało za dużo władzy w swoich rękach, co odbije się na odbiorcach kultury, m.in. dużo wyższymi cenami za dostęp do rozrywki. (źródło: Deadline)

Co nowego na Netflixie w styczniu?

Netflix w piątek wypuścił swoją styczniową ramówkę. Możemy spodziewać się powrotu Lovesick, Rodziny w oparach, Grace and Frankie oraz One Day at a Time. Oprócz tego pojawi się kolejny sezon Holistycznej agencji detektywistycznej Dirka Gently’ego i nowy, francuski serial Glacé. Warto też przypomnieć, dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, 29 grudnia będzie miała miejsce premiera nowego sezonu Black Mirror.

ShowMax za darmo dla kolejnych klientów Play

Jesteście klientami internetu w Play? Obejrzycie seriale za darmo. Play rozszerza swoją współpracę z serwisem ShowMax, umożliwiając darmowy dostęp do serwisu przez rok kolejnym klientom. Sprawdźcie – http://promocje.play.pl/showmax/.

ZOBACZ TEŻ  Wielka – Elle Fanning jako Katarzyna Wielka w zwiastunie 2. sezonu serialu Hulu

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Patryk Augustowski

Zapalony fan wszelkiej maści fantastyki, tej na małym ekranie, jak i literackiej. Naukowo zajmował go temat historii alternatywnych - zaliczanego do fantastyki naukowej, dlatego tak bardzo cieszy go fakt, że niektóre z nich pojawiają się na małym ekranie - Człowiek z Wysokiego Zamku od Amazon Prime czy SS-GB produkcji BBC One. Na co dzień ogląda jednak seriale każdego gatunku, doceniając ich walory na serialowy.pl.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram