Wielka – Elle Fanning jako Katarzyna Wielka w zwiastunie 2. sezonu serialu Hulu

10 sierpnia 2021 | Newsy

Platforma Hulu przedstawia zapowiedź drugiego sezonu satyrycznego komediodramatu Wielka, który to luźno opiera się historii zdobywania władzy przez Katarzynę II Wielką. W roli głównej Elle Fanning.

Druga seria ukaże nam Katarzynę, która przygotowuje się do roli matki. Oprócz tego walczy ona o władzę ze swoim mężem cesarzem Piotrem (w tej roli Nicholas Hoult) o tron Rosji. Poznamy także czarującą matkę Katarzyny – Joannę, w która wciela się Gillian Anderson.

Serial Wielka ukazuje drogę Katarzyny od outsiderki z XVIII-wiecznej Rosji do najdłużej panującej kobiety w historii tego kraju.

Premiera 2. sezonu serialu Wielka już 19 listopada 2021 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Rojst '97 – zwiastun i plakat kontynuacji serialu Rojst

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram