Serial Władca Pierścieni z rekordowym budżetem

j
}

Data: 19 marca 2018

a

Kategorie: Newsy

Budżet przeznaczony na realizację produkcji osadzonej w świecie trylogii Tolkiena będzie wyższy niż w przypadku jakiegokolwiek serialu w historii. Amazon wyda na swój ogromy projekt niebotyczną sumę.

Dziennikarze portalu Reuters przewidują, że – z myślą o dwóch sezonach – firma zgromadzi 500 mln dolarów. Co ciekawe, filmowa trylogia Władca Pierścieni kosztowała 281 mln dolarów. Jeśli chodzi o seriale fantasy, każdy z ostatnich sezonów Gry o tron miał budżet w granicach 100 mln dolarów. Warto zaznaczyć, że Amazon już zapłacił 250 mln dolarów za prawa do świata stworzonego przez J.R.R. Tolkiena.

Nie wyjawiono jeszcze informacji na temat fabuły produkcji. Wiadomo jedynie, że nigdy nie padły słowa odnośnie tego, że serial będzie ponowną adaptacją trylogii.

ZOBACZ TEŻ  James Newton Howard kompozytorem serialu Willow

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.