James Newton Howard kompozytorem serialu Willow

}

Data: 10 września 2021

a

Kategorie: Newsy

Dla Disney+ powstaje serial Willow będący kontynuacją filmu o tym samym tytule. Właśnie znaleziono osobę, która skomponuje muzykę do produkcji.

Stanowisko kompozytora objął James Newton Howard, który zastępuje Jamesa Hornera, twórcę oryginalnej ścieżki dźwiękowej, który to zginął w wypadku lotniczym w 2015 roku.

Film Willow zaliczany jest do grona największych dzieł kompozytora, a więc Howard ma wysoko postawioną poprzeczkę. Patrząc jednak na jego dotychczasowe osiągnięcia, wydaje się, iż powinien dać sobie radę. Howard na swoim koncie ma muzykę m.in. do filmu Mroczny Rycerz, Woda dla słoni, Wyprawa do dżungli czy Raya i ostatni smok.

Akcja serialu rozgrywać ma się lata po wydarzeniach ukazanych w filmie. Do swojej roli powróci jedynie Warwick Davis, który powtórzy rolę Willowa Ugooda. Z nowych postaci ujrzymy księżniczkę Kit (Ruby Cruz), która będzie chciała uratować swojego porwanego brata bliźniaka. Na ratowniczą wyprawę nie wyruszy jednak sama. Towarzyszyć jej będą wojownicza Jade (Erin Kellyman) i służąca Dove (Ellie Bamber) oraz Boorman (Amer Chadha-Patel).

Premiera Willow w 2022 roku.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  HBO Europe rozpoczyna przygotowania do nowego serialu Odwilż

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.