Seria niefortunnych zdarzeń już 30 marca!

j
}

Data: 23 marca 2018

a

Kategorie: Newsy

To już oficjalne – drugi sezon Serii Niefortunnych Zdarzeń będzie jeszcze gorszy… dla Wioletki, Klausa i Słoneczka. Losy trzech sierot staną się jeszcze gorsze i jeszcze bardziej tragiczne.

W krótkim filmie przedstawiającym kulisy powstawania drugiego sezonu serialu wita nas autor i narrator Serii Niefortunnych Zdarzeń, Daniel Handler (Lemony Snicket). Jego słowa przywitania brzmiące „Nie powinno was tu być.” mają zniechęcić nas do zagłębienia się w dalsze losy sierot Baudelaire.

W nowej części serialu obejrzymy historię z książek od piątej (Akademia antypatii) do dziewiątej (Krwiożerczy karnawał). To, co się wydarzy, na pewno nie będzie przyjemne dla Klausa, Wioletki i Słoneczka.

Louis Hynes (Klaus) oraz Malina Weissman (Wioletka) zdradzają, że losy rodzeństwa Baudelaire będą tragiczne. Bohaterowie trafią na jeszcze bardziej gorszych opiekunów i będą musieli zmierzyć się z bardziej skomplikowanymi i ciężkimi sytuacjami.

Hrabia Olaf (Neil Patrick Harris) w dalszym ciągu będzie czyhał na rodzeństwo i na ich fortunę. Aktor zapowiada, że sierotom będzie serwował jedną fatalną sytuację za drugą, z których sieroty będą musiały się jakoś wyplątać.

Do obsady Serii Niefortunnych Zdarzeń dołączą Tony Hale, Lucy Punch, Sara Rue, Nathan Fillion, Roger Bart oraz Allison Williams.

Premiera drugiego sezonu serialu już 30 marca na platformie Netflix!

ZOBACZ TEŻ  Netflix: See What's Next - Podsumowanie konferencji

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Kamil Siegień

Przyjaciele są jego receptą na wszystko. Ogląda ich w chorobie, smutku, radości, podczas przerwy obiadowej oraz wieczorem przed snem. Marzy o tym, by wspólnie z Chandlerem, Joeyem, Rossem, Monicą, Phoebe i Rachel zasiąść na brązowej kanapie w Central Perku. Czasami szarpnie się na inny serial, w którym musi być koniecznie opowiedziana historia o morderstwach lub nadnaturalnych przygodach.