Selena – pierwsza zapowiedź od Netflixa!

}

Data: 13 listopada 2019

a

Kategorie: Newsy

Netflix opublikował pierwszy teaser, na którym możemy po raz pierwszy spojrzeć na Christian Serratos w roli Seleny. Jak Wam się podoba?

Selena to nowy serial biograficzny, który opowie o losach Seleny Quintanilli-Perez, meksykańsko-amerykańskiej gwieździe muzyki tejano. Była ona jedną z pierwszych latynoskich gwiazd, której udało się podbić amerykański rynek muzyczny. Swoją karierę rozpoczęła bardzo wcześnie, bo jako 11-latka. Za album Live!Selena otrzymała pierwszą statuetkę Grammy. Jednak jej wielka kariera została nagle przerwana w 1995 roku. W wieku 24 lat została zastrzelona przez swoją przyjaciółkę i menadżerkę funclubu Yolande Saldivar.

Produkcja zadebiutuje w dwóch częściach. Pierwsza składać się ma z sześciu godzinnych odcinków, a jej debiut już w przyszłym roku. Dokładna data nie została jednak jeszcze podana.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  HBO Max szykuje ofertę i wykłada wielkie pieniądze na znane seriale!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.