HBO Max szykuje ofertę i wykłada wielkie pieniądze na znane seriale!

}

Data: 14 sierpnia 2019

a

Kategorie: Newsy

HBO Max to nowa platforma streamingowa WarnerMedia, która szykuje się do uruchomienia. Aby móc konkurować z już istniejącymi gigantami, m.in. Netflixem czy Amazonem, stara się tak urozmaicić swoją ofertę, aby przyciągnąć jak najwięcej subskrybentów.

Jak podają liczne portale HBO Max zamierza wykupić prawa do dystrybucji wielu znanych sitcomów. Obecnie przymierza się do walki o zakup Teorii wielkiego podrywu i komedii Dwóch i pół. Oba seriale osiągnęły wielką popularność i zarządcy platformy uważają, że przyniosą im one ogromne zyski. Kwota jaką planują wyłożyć na ich zakup to bagatela 1,5 miliarda dolarów. Tyle mają kosztować wyłączne prawa do obu produkcji.

HBO Max jest pewne, że w długoterminowej perspektywie inwestycja ta się opłaci. Po części wynika to z tego, że obie te produkcje w USA do tej pory nie były dostępne na żadnej platformie stremingowej.

Niedawno platforma zakupiła także prawa do Przyjaciół i serialu Biuro.

Nowy serwis zadebiutuje w przyszłym roku.

Źródło: collider

ZOBACZ TEŻ  Serialowy słownik: Co to jest sitcom?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.