Sandman – robiący wrażenie pełny zwiastun adaptacji komiksu Gaimana

}

Data: 25 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix na Comic Conie zaprezentował pełny zwiastun serialu Sandman. Po latach Morfeusz, Król Snów, uwalnia się i wyrusza w podróż między światami, aby odnaleźć skradzione mu artefakty i odzyskać dawną moc.

Śnij niebezpiecznie. Gdy tylko zamkniemy oczy, przenosimy się do innego świata – Śnienia – w którym Sandman, Władca Snów (Tom Sturridge) nadaje kształt wszystkim naszym najgłębszym lękom i fantazjom. Gdy Władca Snów zostaje niespodziewanie schwytany i uwięziony na sto lat, pod jego nieobecność dochodzi do serii wydarzeń, które na zawsze zmieniają świat snu i świat jawy. Aby przywrócić porządek po uwolnieniu się z zasadzki, Władca Snów podróżuje przez różne światy i czasy, naprawiając swoje błędy oraz odwiedzając dawnych przyjaciół i wrogów. Po drodze spotyka różne nowe – kosmiczne i ludzkie – istoty.

Sandman powstały na podstawie popularnej serii komiksów stworzonej dla DC przez Neila Gaimana – to mroczna opowieść o przygodach Władcy Snów, w której w dziesięciu epickich odcinkach przeplatają się nowoczesna mitologia i dark fantasy. Twórcami i producentami wykonawczymi serialu są Gaiman, showrunner Allan Heinberg i David S. Goyer.

Przenieś się do świata Sandmana już 5 sierpnia – tylko na Netflix.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Netflix zapowiada grę mobilną oraz serial animowany Eksplodujące kotki

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.