Comic Con: Co nowego w uniwersum The Walking Dead?

}

Data: 25 lipca 2022

a

Kategorie: Newsy

Podczas odbytego w ten weekend wydarzenia Comic Con w San Diego zaprezentowano pierwszy zwiastun antologii Tales of the Walking Dead oraz podano datę premiery ostatnich ośmiu odcinków finałowej serii The Walking Dead.

Ostatnie osiem odcinków wieńczących sagę o żywych trupach The Walkig Dead zadebiutuje 2 października tego roku.

Zaprezentowany został również zwiastun finałowych epizodów. Oto on:

Naszym bohaterom przyjdzie zmierzyć się z nową, inteligentniejszą grupą żywych trupów. Nie obędzie się także bez walki pomiędzy ocalałymi a Wspólnotą.

Nasza przygoda z żywymi trupami nie kończy się jednak na The Walking Dead. Już 14 sierpnia zadebiutuje antologiczny serial Tales of the Walking Dead, którego poszczególne odcinki zaprezentują nam losy różnych, mniej lub bardziej znanych postaci. Na pierwszy sezon składa się sześć godzinnych odcinków, w których wystąpią m.in. Olivia Munn, Terry Crews i Susan Morton.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Grzesznica kończy się 4. sezonem

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.