Salma Hayek wyprodukuje serial dla HBO Max – będzie on o gadających piersiach…

}

Data: 8 lutego 2021

a

Kategorie: Newsy

Salma Hayek, która niedawno podpisała umowę z HBO ma już w planach swój pierwszy projekt. Wraz ze swoim studiem Ventanarosa Productions zajmie się wyprodukowaniem serialowej adaptacji książki A Boob’s Life: How America’s Obsession Shaped Me – and You Leslie Lehr.

Serial ten nosić tytuł A Boob’s Life. Główną bohaterką jest 40-letnia kobieta, która przeżywa kryzys. Jej życie wywrócone zostaje do góry nogami kiedy odkrywa, iż jej piersi zaczynają do niej mówić… To zmienia jej życie o 180 stopni i zmusza kobietę do spojrzenia na siebie w zupełnie inny sposób.

Piersi są tu metaforą nieustannego osądzania kobiet i dążenia do ideału, którego nigdy nie da się osiagnąć. Poznamy świat z perpektywy tej części kobiecego ciała, która obecnie jest bardzo mocno zakorzeniona w kulturze mającej obsesję na jej punkcie.

Hayek zajmie się produkcją wraz z autorką książki Lehr. Jak na razie nie wiadomo czy Hayek znajdzie się również w obsadzie. Ta nie jest jeszcze znana. Scenariusz serialu napisze Cynthia Mort.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Chucky – ekipa w tym roku nie wejdzie na plan serialu

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.