w

The Falcon and the Winter Soldier – zobaczcie nową zapowiedź serialu Disney +

marvel falcon winter soldier tv series disney
fot. collider

W sieci pojawił się nowy materiał promujący oczekiwany serial Marvela The Falcon and the Winter Soldier. Akcji w nim nie brakuje!

Fabuła serialu opowie nam dalsze losy Falcona i Zimowego Żołnierza po wydarzeniach z Avengers: Koniec gry. Dowiemy się jakie będą następstwa rezygnacji Steve’a Rogersa z bycia Kapitanem Ameryką i przekazania swojej tarczy Samowi Wilsonowi.  Ten jednak okazuje się nie być jeszcze gotowym na przejęcie po nim tej odpowiedzialności, a rząd chce, aby kostium Kapitana Ameryki przywdział ktoś zupełnie nowy – John Walker. Wilson musi współdziałać z Zimowym Żołnierzem, aby móc efektywnie walczyć z złoczyńcami i chronić dziedzictwo Kapitana Ameryki.

Serial wyreżyserował Kari Skogland, a scenariusz do niego napisał Malcolm Spellman. Jego premiera już 19 marca 2021 roku. Składa się on z sześciu epizodów.

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

000agsgro81hejiw c122

Salma Hayek wyprodukuje serial dla HBO Max – będzie on o gadających piersiach…

000b3csftlirdifo c122 f4

Piękni i bezrobotni – Górski i Cieślak zapraszają na swój nowy serial