Przeczytano:

Chucky – ekipa w tym roku nie wejdzie na plan serialu

07 09 2020 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Jak donoszą zagraniczne media planowane wejście na plan serialu Chucky jesienią tego roku nie będzie możliwe. Powodem oczywiście koronawirus.

Produkcja powstaje dla stacji SyFy. Rozpoczęcie prac w tym roku nie uda się, ponieważ z powodu prawie półrocznego zamknięcia nie wszystko zostało przygotowane. Z tego też powodu termin zdjęć przesunięty został na 2021 rok.

Jak obiecują jednak twórcy serialu zmiana ta nie wpłynie na datę premiery serialu i dalej doczekamy się go w przyszłym roku.

Za serial Chucky odpowiada twórca franczyzy Dom Mancini. Fabuła serialu rozgrywać się ma zaraz po wydarzeniach jakie miały miejsce w filmie Kult laleczki Chucky z 2017 roku. Produkcja ukaże nam świeże spojrzenie na tą popularną serię horrorów. Dzięki serialowi wejdziemy w głębię postaci Chucky’ego, bowiem ten format daje dużo więcej możliwości niż film.

Laleczka pojawi się na podmiejskiej wyprzedaży i w tym czasie dojdzie w mieście do przerażających morderstw. Poznamy prawdę o pochodzeniu demonicznej laleczki, a także ujrzymy starych i nowych wrogów i sojuszników Chucky’ego.

Źródło: deadline

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również