w

Chucky – ekipa w tym roku nie wejdzie na plan serialu

chucky

Jak donoszą zagraniczne media planowane wejście na plan serialu Chucky jesienią tego roku nie będzie możliwe. Powodem oczywiście koronawirus.

Produkcja powstaje dla stacji SyFy. Rozpoczęcie prac w tym roku nie uda się, ponieważ z powodu prawie półrocznego zamknięcia nie wszystko zostało przygotowane. Z tego też powodu termin zdjęć przesunięty został na 2021 rok.

Jak obiecują jednak twórcy serialu zmiana ta nie wpłynie na datę premiery serialu i dalej doczekamy się go w przyszłym roku.

Za serial Chucky odpowiada twórca franczyzy Dom Mancini. Fabuła serialu rozgrywać się ma zaraz po wydarzeniach jakie miały miejsce w filmie Kult laleczki Chucky z 2017 roku. Produkcja ukaże nam świeże spojrzenie na tą popularną serię horrorów. Dzięki serialowi wejdziemy w głębię postaci Chucky’ego, bowiem ten format daje dużo więcej możliwości niż film.

Laleczka pojawi się na podmiejskiej wyprzedaży i w tym czasie dojdzie w mieście do przerażających morderstw. Poznamy prawdę o pochodzeniu demonicznej laleczki, a także ujrzymy starych i nowych wrogów i sojuszników Chucky’ego.

Źródło: deadline

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

loki

Loki – zobaczcie fanowskie logo produkcji!

serialcon grafika

SerialCon 2020 – razem online