Russian Doll powraca z 2. sezonem – premiera już w kwietniu

}

Data: 8 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Netflix wyznaczył datę premiery drugiego sezonu komediodramatu Russian Doll. Produkcja o kobiecie, która wpadła w pętlę czasu powróci z nowymi odcinkami już 20 kwietnia.

Drugi sezon liczyć ma siedem półgodzinnych epizodów. Do roli Nadii powraca niezastąpiona Natasha Lyonne. Charlie Barnett ponownie sportretuje zaś Alana.

Datę Netflix podał publikując krótkie wideo. Możecie zobaczyć je poniżej.

Fabuła drugiej serii rozgrywa się cztery lata po wydarzeniach z finału pierwszego sezonu. Nadia i Alan uwolnili się z pętli czasowej. Jednak to nie koniec ich egzystencjalnych kłopotów. Okazuje się, że jest coś gorszego niż niekończąca się śmierć. Oboje odkrywają portal czasowy znajdujący się w jednym z najbardziej znanych miejsc Manhattanu. Korzystając z niego odkrywają swoją przeszłość. Początkowo podoba im się ta nowa przygoda, z czasem jednak odkrywają, że portal może być czymś więcej. Wspólnie muszą rozwiązać jego zagadkę i poszukać wyjścia z czasoprzestrzeni.

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Tato, nie rób mi obciachu – Netflix anuluje komedię po jednym sezonie

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.