Tato, nie rób mi obciachu – Netflix anuluje komedię po jednym sezonie

22 czerwca 2021 | Newsy

Mająca swoją premierę w połowie kwietnia tego roku zwariowana, familijna komedia Tato, nie rób mi obciachu, niestety ale nie doczeka się swojej kontynuacji. Netflix postanowił anulować serial po emisji jednego sezonu.

W głównej roli Jamie Foox, który  wciela się w kawalera i właściciela kosmetycznej firmy Briana Dixona, do którego nagle wprowadza się jego nastoletnia córka. Dziewczyna ma bardzo silną osobowość, a nasz bohater nie za bardzo ogarnia bycie ojcem. Wyniknie z tego mnóstwo zabawnych sytuacji.

Fabuła serialu inspirowana jest rzeczywistą relacją aktora z jego córką, która pełni przy tej produkcji funkcję producentki wykonawczej.

Źródło: deadline

ZOBACZ TEŻ  Moda na sukces wznawia produkcję

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram