AMC oficjalnie zamawia serial o losach Maggie i Negana

}

Data: 8 marca 2022

a

Kategorie: Newsy

Plany stały się faktem. AMC oficjalnie dało zgodę na realizację pełnego sezonu serialu Isle of the Dead. Produkcja ta opowie o losach popularnych postaci z The Walking Dead – Maggie i Negana.

Isle of the Dead to spin-off wspomnianego wyżej serialu matki. Pierwszy sezon składać ma się z 6 odcinków, a jego premiera zaplanowana jest na 2023 rok.

W rolach głównych powrócą Lauren Cohan i Jeffrey Dean Morgan. Fabuła ukaże nam Maggie i Negana, którzy wyruszają w podróż przez post-apokalitpyczny Manhattan, dawno już odcięty od stałego lądu. Teren ten opanowany jest przez umarłych oraz tych, którzy przeżyli, tworząc w tym miejscu swój własny świat pełen anarchi, niebezpieczeństwa, grozy, ale i piękna.

W projekt zaangażowani są Eli Jorné i Scott M. Gimple. Isle of the Dead to jednak nie jedyny powstający obecnie spin-off The Walking Dead. W planach jest antologiczna seria Tales of the Walking Dead i produkcja opowiadająca o losach Daryla (Norman Reedus) i Carol (Melissa McBride).

A tak prezentuje się pierwszy plakat spin-offa.

isleteaser

Źródło: Comingsoon

ZOBACZ TEŻ  The Walking Dead sezon 10. - zobaczcie pierwszy kadr!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.