Rick i Morty – nowa zapowiedź 5. sezonu

}

Data: 25 maja 2021

a

Kategorie: Newsy

Adult Swim opublikowało kolejną zapowiedź serialu Rick i Morty. To szalona animacja dla dorosłych, która powraca już z 5 sezonem.

Patrząc na poniższą zapowiedź możemy spodziewać się naprawdę porządnej dawki szalonego humoru. Nie zabraknie również zwariowanych postaci, które staną na drodze głównych bohaterów.

Za sukces serii odpowiadają Justin Roiland i Dan Harmon. Serial opowiada o ekscentrycznym i uzależnionym od alkoholu naukowcu Ricku i jego wnuku Morty’m, którzy podróżują razem po odległych galaktykach i alternatywnych rzeczywistościach. Na swoje międzygalaktyczne eskapady Rick zabiera także swojego zięcia Jerry’ego, wnuczkę Summer i córkę Beth.

Premiera 5. sezonu serialu Rick i Morty już 20 czerwca 2021 roku. W Polsce zadebiutuje on dzień później na HBO GO.

Sukces animacji Rick i Morty spowodował, iż Adult Swim postanowiło zrobić spin-off tej produkcji. Jego fabuła skupi się na The Vindicators, drużynie kosmitów superbohaterów, która po raz pierwszy pojawiła się w trzecim sezonie.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Czerwiec w HBO GO – premiery i kontynuację

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.