Rdzenni i wściekli – serial FX z odnowieniem na 3. sezon

}

Data: 23 września 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja FX jeszcze przed emisją finałowego odcinka drugiej serii podjęła decyzję o daniu produkcji zgody na realizację trzeciego sezonu. Serial ma wysoką oglądalność i doceniany jest zarówno przez widzów i krytyków.

Premiera trzeciego sezonu odbyć ma się w 2023 roku. Rdzenni i wściekli podbili serca świetną fabułą, humorem oraz idealnie zarysowanymi postaciami. Nie ma się co dziwić skoro zarówno za kamerą, jak i przed nią znajdują się osoby, które blisko związane są z tematem. Dzięki czemu mogli podzielić się swoimi życiowymi doświadczeniami i ukazać je w sposób niezwykle prawdziwy.

Rdzenni i wściekli to serial komediowy, którego półgodzinne odcinki opowiadają losy czterech rdzennych nastolatków z rolniczej Oklahomy, którzy kradną, rabują i oszczędzają, żeby wyjechać do egzotycznej, tajemniczej i dalekiej Kalifornii. By im się to udało, będą musieli zebrać wystarczająco dużo pieniędzy, przechytrzyć ćpunów żyjących na złomowisku na peryferiach miasta oraz przetrwać walkę o terytorium z dużo silniejszym gangiem.

W głównej obsadzie znajdują się D’Pharaoh Woon-A-Tai jako Bear, Devery Jacobs jako Elora Danan, Paulina Alexis jako Willie Jack i Lane Factor jako Cheese. Jednym z twórców jest zaś Taika Waititi.

Serial dostępny jest na Disney+. Niestety, ale na razie tylko pierwszy sezon.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Kogo Emilia Clarke zagra w Secret Invasion?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.