La Brea – zwiastun 2. sezonu świetnego serialu science fiction NBC

}

Data: 23 września 2022

a

Kategorie: Newsy

Stacja NBC opublikowała zwiastun drugiego sezonu uwielbianego przez fanów gatunku serialu La Brea łączącego surivivalowe wątki z science fiction.

W Los Angeles pojawia się tajemnicze zapadlisko, które ciągle się powiększa pochłaniając mieszkańców metropolii. Ci jednak nie giną, a lądują w 10.000 roku p.n.e. w świecie żywcem wyjętym z ”Parku Jurajskiego”. W nowej rzeczywistości pełnej dzikich ludzi i zwierząt, ocaleli muszą zjednoczyć się, aby przetrwać w niezwykle niebezpiecznym środowisku do jakiego trafili.

Do prehistorii trafiają Eve i Josh, dwa członkowie rodziny Harrisów. Mąż Evy, Gavin wierzy, że Ci co wpadli do zapadliska żyją i rozpoczyna nieustające badania i próby dotarcia do nich i sprowadzenia ich z powrotem.

W rolach głównych Natalie Zea jako Eve, Jack Martin jako Josh i Eoin Macken jako Gavin.

Premiera drugiego sezonu La Brea 27 września na antenie NBC. Serial znajduje się również w ofercie Peacock.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Supergirl – sezon 6. będzie finałowym!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.