Poznaliśmy datę premiery Wednesday!

}

Data: 23 września 2022

a

Kategorie: Newsy

Nareszcie Netflix podał datę premiery oczekiwanego serialu Tima Burtona Wednesday. Produkcja o młodej członkini rodziny Addamsów pojawi się na platformie pod koniec listopada.

Datę premiery ujawnia opublikowany plakat. Możecie zobaczyć go poniżej.

Premiera Wednesday 23 listopada. Na serial składa się osiem odcinków.

Wednesday to przepełniona zjawiskami paranormalnymi detektywistyczna opowieść osadzona w czasie, gdy Wednesday Addams pobiera nauki w Akademii Nevermore. W tym czasie ta młoda kobieta będzie próbować okiełznać swoje rozwijające się zdolności parapsychologiczne. Zaangażuje się także w udaremnienie serii morderstw jakie paraliżują miasteczko, w którym mieszka. Będzie chciała rozwiązać też pewną nadprzyrodzoną tajemnicę, w którą uwikłani są jej rodzice od 25 lat, a wszystko to w trakcie buzujących w niej hormonów i nastoletnich problemów sercowych.

W rolach głównych: Jenna Ortega jako Wednesday Addams, Luis Guzman jako Gomez Addams, Catherine Zeta-Jones jako Morticia Addams, Issac Ordonez jako Pugsley Addams. Partnerują im m.in. Gwendoline Christie, George Burcea, Victor Dorobantu, Thora Birch, Riki Lindhome, Jamie McShane, Hunter Doohan, Percy Hynes White i Christina Ricci.

Źródło: Twitter

ZOBACZ TEŻ  Uncle from Another World – nowe anime Netflixa. Zobacz zwiastun

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.