w

Pułapka – nowy serial obyczajowo-kryminalny TVN – poznaj obsadę!

pupalka

Nowa pozycja serialowa TVN-u w jesiennej ramówce to właśnie serial Pułapka – propozycja obyczajowo-kryminalna. Obsada zapowiada się bardzo obiecująco. 

Główną rolę – popularną pisarkę powieści kryminalnych Olgę Sawicką – zagra Agata Kulesza. Poza nią, wystąpią również między innymi Joanna Kulig, Leszek Lichota, Kinga Preis, Krzysztof Pieczyński, Mateusz Więcławek czy młoda aktorka (to jej debiut jako duża rola) Marianna Kowalewska.

Będzie to historia o dwóch kobietach, których pobieżnie patrząc, nic nie łączy, ale okazuje się, że bez siebie nie mogą żyć. Wyreżyseruje go Łukasz Palkowski.

Olga, powieściopisarka, szuka inspiracji do swojej książki i przez przypadek trafia na dziwną sprawę związaną z nastolatką. Niby banalne, ale jest drugie dno. Pisarka zostaje wciągnięta w pułapkę – intrygę z przeszłości, która właśnie się ujawniła zacznie mocniej. Problem jest taki, że tym razem to nie powieść – to prawdziwe życie.

„Pułapka” to nowa oryginalna TVN, będzie liczyła 6 odcinków. Scenariusz napisali Karolina Frankowska i Michał Godzic. Reżyserem jest Łukasz Palkowski, odpowiedzialny m.in. za takie produkcje jak „Bogowie”, „Belfer” czy „Najlepszy”. Autorem zdjęć do nowej produkcji jest Marian Prokop („Listy do M.”, „Miasto 44”, „Belfer”).  Producentami serialu są Tomasz Karpiński oraz Katarzyna Bielecka.

A poniżej zapowiedź:

https://www.youtube.com/watch?v=sO_FF95AY-c

 

Magdalena Bród

Autor: Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

house of cards

House of Cards – pierwsze zdjęcia z 6 sezonu!

miniaturka 150x150

Wielkie kłamstewka. Kłamstwo jest lepkie i brudzi [Recenzja]