Pułapka – nowy serial obyczajowo-kryminalny TVN – poznaj obsadę!

11 czerwca 2018 | Newsy

j

Nowa pozycja serialowa TVN-u w jesiennej ramówce to właśnie serial Pułapka – propozycja obyczajowo-kryminalna. Obsada zapowiada się bardzo obiecująco. 

Główną rolę – popularną pisarkę powieści kryminalnych Olgę Sawicką – zagra Agata Kulesza. Poza nią, wystąpią również między innymi Joanna Kulig, Leszek Lichota, Kinga Preis, Krzysztof Pieczyński, Mateusz Więcławek czy młoda aktorka (to jej debiut jako duża rola) Marianna Kowalewska.

Będzie to historia o dwóch kobietach, których pobieżnie patrząc, nic nie łączy, ale okazuje się, że bez siebie nie mogą żyć. Wyreżyseruje go Łukasz Palkowski.

Olga, powieściopisarka, szuka inspiracji do swojej książki i przez przypadek trafia na dziwną sprawę związaną z nastolatką. Niby banalne, ale jest drugie dno. Pisarka zostaje wciągnięta w pułapkę – intrygę z przeszłości, która właśnie się ujawniła zacznie mocniej. Problem jest taki, że tym razem to nie powieść – to prawdziwe życie.

„Pułapka” to nowa oryginalna TVN, będzie liczyła 6 odcinków. Scenariusz napisali Karolina Frankowska i Michał Godzic. Reżyserem jest Łukasz Palkowski, odpowiedzialny m.in. za takie produkcje jak „Bogowie”, „Belfer” czy „Najlepszy”. Autorem zdjęć do nowej produkcji jest Marian Prokop („Listy do M.”, „Miasto 44”, „Belfer”).  Producentami serialu są Tomasz Karpiński oraz Katarzyna Bielecka.

A poniżej zapowiedź:

https://www.youtube.com/watch?v=sO_FF95AY-c

 

ZOBACZ TEŻ  Polskie seriale kryminalne - zobacz 19 ciekawych propozycji

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magdalena Bród

Kompletnie zapalona serialomaniaczka. Uwielbia zarówno te nowe, jak i te sprzed 15 lat. Bardzo się smuci, gdy serial ma tylko jeden sezon.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Grudzień w HBO GO

Grudzień w HBO GO to nowa porcja premier serialowych...

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram

Partnerzy

Zarejestruj się już dziś w AMAZON PRIME VIDEO - 1. miesiąc za darmo, a potem 49 ZŁ ROCZNIE!