House of Cards – pierwsze zdjęcia z 6 sezonu!

j
}

Data: 11 czerwca 2018

a

Kategorie: Newsy

Ostatni sezon House of Cards powróci na platformę Netflix jeszcze w tym roku. Kontynuacja przebojowej produkcji skupi się na postaci Claire Underwood.

W rolę nowej prezydent Stanów Zjednoczonych wcieli się odgrywająca żonę Franka Underwooda Robin Wright – zdobywczyni Złotego Globu i aktorka nominowana do Oscara.

Zobaczcie pierwsze zdjęcia z 6 sezonu House of Cards:

house of cards

Źródło: Netflix

house of cards

Źródło: Netflix

Do obsady kolejnego sezonu dołączyli Diane Lane oraz Greg Kinneare, a także Cody Fern. W ostatniej odsłonie, oprócz wspomnianej Robin Wright, powrócą: Michael Kelly, Jayne Atkinson, Patricia Clarkson, Constance Zimmer, Derek Cecil, Campbell Scott oraz Boris McGiver.

Producenci wykonawczy House of Cards to: Melissa James Gibson i Frank Pugliese, Robin Wright, David Fincher, Joshua Donen​, Dana Brunetti​, Eric Roth​, Michael Dobbs​ i Andrew Davies​.

ZOBACZ TEŻ  Nightflyers - powstanie nowy serial na podstawie książki G. R. R. Martina

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.