w

House of Cards – pierwsze zdjęcia z 6 sezonu!

house of cards

Ostatni sezon House of Cards powróci na platformę Netflix jeszcze w tym roku. Kontynuacja przebojowej produkcji skupi się na postaci Claire Underwood.

W rolę nowej prezydent Stanów Zjednoczonych wcieli się odgrywająca żonę Franka Underwooda Robin Wright – zdobywczyni Złotego Globu i aktorka nominowana do Oscara.

Zobaczcie pierwsze zdjęcia z 6 sezonu House of Cards:

house of cards
Źródło: Netflix
house of cards
Źródło: Netflix

Do obsady kolejnego sezonu dołączyli Diane Lane oraz Greg Kinneare, a także Cody Fern. W ostatniej odsłonie, oprócz wspomnianej Robin Wright, powrócą: Michael Kelly, Jayne Atkinson, Patricia Clarkson, Constance Zimmer, Derek Cecil, Campbell Scott oraz Boris McGiver.

Producenci wykonawczy House of Cards to: Melissa James Gibson i Frank Pugliese, Robin Wright, David Fincher, Joshua Donen​, Dana Brunetti​, Eric Roth​, Michael Dobbs​ i Andrew Davies​.

Marcelina Kulig

Napisane przez Marcelina Kulig

Miłośniczka dziwnego kina, entuzjastka memów, podróżniczka po najciemniejszych zakamarkach sieci. Nie chce wystawiać odporności swoich rozmówców na próbę i nie wie, czy zagadanie kogoś na śmierć jest karalne, dlatego pisze o filmach i serialach.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

away

Away – nowy marsjański serial Netflixa

pupalka

Pułapka – nowy serial obyczajowo-kryminalny TVN – poznaj obsadę!