Kontynuacja Ally McBeal opowie o losach czarnoskórej kobiety

}

Data: 22 sierpnia 2022

a

Kategorie: Newsy

Dwadzieścia lat po ukończeniu pięciosezonowego serialu Ally McBeal, produkcja ta doczeka się swojej kontynuacji. Wiadomo o kim opowie serial.

Bohaterką sequela będzie młoda czarnoskóra kobieta. Według spekulacji zagranicznej prasy prawdopodobnie będzie ona córką Renee Raddick granej przez Lisę Nicole Carson. Tuż po studiach miałaby ona dołączyć do prawniczej kancelarii znanej z oryginalnego serialu.

Scenarzystką i producentką sequela została Karin Gist. Zastąpiła ona Davida E. Kelley’a, który odsunął się od produkcji, w którą był pierwotnie zaangażowany, ale dał jej swoje błogosławieństwo.

Gwiazda oryginalnego serialu Calista Flockhart została poproszona o powtórzenie swojej roli, jednak decyzji jeszcze nie podjęła. Prawdopodobnie nie zrobi tego, dopóki nie pozna scenariusza.

Źródło: Dark Horizons

ZOBACZ TEŻ  Jessica Jones sezon 3. – postać Killgrave’a nie pojawi się w finałowym sezonie!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.