Przeznaczenie: Saga Winx – Netflix udostępnia zwiastun swojego nowego serialu

}

Data: 20 stycznia 2021

a

Kategorie: Newsy

Na platformę Netflix zmierza nowa serialowa propozycja dla fanów fantasy. Już 22 stycznia wejdziemy do świata pięciu dorastających wróżek.

Przeznaczenie: Saga Winx to opowieść o dorastaniu pięciu wróżek uczęszczających do Alfei — szkoły z internatem, gdzie uczą się korzystać ze swoich mocy. Na co dzień zmagają się też z wyzwaniami, jakie niosą miłość i zazdrość, oraz z… potworami, które zagrażają ich życiu. Twórcą tej aktorskiej wersji włoskiej kreskówki Winx Club Iginio Straffiego jest Brian Young (Pamiętniki wampirów).

fate thewinxsaga season1 episode6 00 02 01 21 1024x512 1

W serialu występują m.in.: Abigail Cowen jako Bloom, Hannah van der Westhuysen jako Stella, Precious Mustapha jako Aisha, Eliot Salt jako Terra, Elisha Applebaum jako Musa, Sadie Soverall jako Beatrix, Freddie Thorp jako Riven, Danny Griffin jako Sky, Theo Graham jako Dane i Jacob Dudman jako Sam oraz Eve Best, Robert James-Collier, Josh Cowdery, Alex Macqueen i Eva Birthistle.

Przeznaczenie: Saga Winx to serial oryginalny Netflix wyprodukowany przez Archery Pictures Production we współpracy z Rainbow. Produkcja ta składa się z sześciu odcinków.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Elementary zakończy się 7. sezonem!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.