w

Przeznaczenie: Saga Winx – Netflix udostępnia zwiastun swojego nowego serialu

v2 fwcs 101 unit 00512

Na platformę Netflix zmierza nowa serialowa propozycja dla fanów fantasy. Już 22 stycznia wejdziemy do świata pięciu dorastających wróżek.

Przeznaczenie: Saga Winx to opowieść o dorastaniu pięciu wróżek uczęszczających do Alfei — szkoły z internatem, gdzie uczą się korzystać ze swoich mocy. Na co dzień zmagają się też z wyzwaniami, jakie niosą miłość i zazdrość, oraz z… potworami, które zagrażają ich życiu. Twórcą tej aktorskiej wersji włoskiej kreskówki Winx Club Iginio Straffiego jest Brian Young (Pamiętniki wampirów).

fate thewinxsaga season1 episode6 00 02 01 21

W serialu występują m.in.: Abigail Cowen jako Bloom, Hannah van der Westhuysen jako Stella, Precious Mustapha jako Aisha, Eliot Salt jako Terra, Elisha Applebaum jako Musa, Sadie Soverall jako Beatrix, Freddie Thorp jako Riven, Danny Griffin jako Sky, Theo Graham jako Dane i Jacob Dudman jako Sam oraz Eve Best, Robert James-Collier, Josh Cowdery, Alex Macqueen i Eva Birthistle.

Przeznaczenie: Saga Winx to serial oryginalny Netflix wyprodukowany przez Archery Pictures Production we współpracy z Rainbow. Produkcja ta składa się z sześciu odcinków.

Źródło: Netflix

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

master of none e1610995288752

Specjalista od niczego powróci z 3. sezonem

adobestock 209273753

Krew, pot i… miłość, czyli najnowszy romans gangsterski T. M. Frazier