Specjalista od niczego powróci z 3. sezonem

}

Data: 19 stycznia 2021

a

Kategorie: Newsy

Po ponad trzech latach przerwy serial Specjalista od niczego doczeka się swojego dalszego ciągu. Jak podają zagraniczne media produkcja ta otrzymała już zamówienie na 3. sezon.

Akcja w nowych epizodach rozgrywać ma się w Londynie. Do obsady dołącza nowa aktorka – Naomi Ackie.

Specjalista od niczego śledzi życie zawodowe i prywatne Dev, 30-letniego aktora z Nowego Jorku, który ma problem z każdym aspektem swojego życia, począwszy od tego co zjeść na obiad, a skończywszy na odpowiednim pokierowaniu swoją karierą.

To ambitny, zabawny i dynamiczny serial, który porusza różnorodne tematy. Przechodzimy od trudnej sytuacji seniorów, przez losy imigrantów do tak prozaicznych tematów jaki wybrać makaron na obiad.

Serial stworzył komik Aziz Ansari, który jest reżyserem, scenarzystą i odtwórcą głównej roli. Fabuła produkcji jest luźno oparta o jego prywatne doświadczenia życiowe.

Oba dotychczasowe sezony dostępne są na platformie Netflix. Kiedy premiera trzeciego nie wiadomo.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Rzymskie dziewczyny sezon 3. - zapowiedź finału!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.