Specjalista od niczego powróci z 3. sezonem

19 stycznia 2021 | Newsy

Po ponad trzech latach przerwy serial Specjalista od niczego doczeka się swojego dalszego ciągu. Jak podają zagraniczne media produkcja ta otrzymała już zamówienie na 3. sezon.

Akcja w nowych epizodach rozgrywać ma się w Londynie. Do obsady dołącza nowa aktorka – Naomi Ackie.

Specjalista od niczego śledzi życie zawodowe i prywatne Dev, 30-letniego aktora z Nowego Jorku, który ma problem z każdym aspektem swojego życia, począwszy od tego co zjeść na obiad, a skończywszy na odpowiednim pokierowaniu swoją karierą.

To ambitny, zabawny i dynamiczny serial, który porusza różnorodne tematy. Przechodzimy od trudnej sytuacji seniorów, przez losy imigrantów do tak prozaicznych tematów jaki wybrać makaron na obiad.

Serial stworzył komik Aziz Ansari, który jest reżyserem, scenarzystą i odtwórcą głównej roli. Fabuła produkcji jest luźno oparta o jego prywatne doświadczenia życiowe.

Oba dotychczasowe sezony dostępne są na platformie Netflix. Kiedy premiera trzeciego nie wiadomo.

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Rzymskie dziewczyny sezon 3. - zapowiedź finału!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również

Polecamy

Popularne teraz

Ostatnie komentarze

Serialowy – Twoje centrum serialowe

Na portalu serialowy.pl recenzujemy najlepsze seriale, które emitowane są w telewizji i na portalach streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime czy HBO GO. Najlepsze seriale to według naszej redakcji nie tylko te, które pokazują coś nowego, czego w telewizji jeszcze nie było, ale również stare hity oraz emitowane do dziś seriale w dawnym stylu, jak chociażby Chirurdzy.

Oprócz recenzowania seriali publikujemy również newsy i rankingi, dzięki czemu nasi czytelnicy mogą się zorientować, które seriale są najlepsze. Serialowy.pl to portal o serialach stworzony przez ich pasjonatów, oglądających seriale nałogowo. Zapraszamy tu i na Facebooka!

Polecamy

Instagram