Sky Rojo – nowy serial od twórców Domu z papieru zmierza na Netflix

}

Data: 20 stycznia 2021

a

Kategorie: Newsy

Twórcy Domu z papieru Álex Pina i Esther Martínez Lobato powracają z nowym serialem akcji Sky Rojo. Plan jest taki – przeżyć następne pięć minut. Brzmi nieźle nieprawdaż?

Sky Rojo to kolejny serial pełen akcji, czarnego humoru i czystej adrenaliny. Pierwszy sezon będzie się składał  z ośmiu 25-minutowych odcinków, będących mieszanką gatunków, które twórcy serialu nazwali „latynoską miazgą”.

Trzy prostytutki — Coral (Verónica Sánchez), Wendy (Lali Espósito) i Gina (Yany Prado) — postanawiają uciec z nocnego klubu Las Novias Club w poszukiwaniu wolności. W pogoń za nimi rusza ich alfons Romeo (Asier Etxeandia), wspierany przez specjalistów od mokrej roboty, Moisesa (Miguel Ángel Silvestre) i Christiana (Enric Auquer). Kobiety wyruszają w szaloną, chaotyczną podróż, podczas której muszą stawić czoła różnym niebezpieczeństwom, wiedząc, że każda sekunda może być ich ostatnią. W czasie ucieczki odkrywają potęgę przyjaźni oraz to, że razem są silniejsze i mają większą szansę na odzyskanie normalnego życia.

Chcieliśmy, aby Sky Rojo cechowało się szaloną akcją przez całe 25-minut każdego odcinka, tak aby podkreślić dynamiczną naturę fabuły: nieustannej ucieczki i wyścigu o przetrwanie. Zwykle dopiero w trzecim akcie filmu czy odcinka serialu następuje kumulacja całej energii i prawdziwy wybuch wszystkich konfliktów, które są napędem historii. My postanowiliśmy sprawić, że akcja serialu będzie miała taki szalony bieg przez cały sezon. – mówią Álex Pina i Esther Martínez Lobato. 

Serial powstawał w Madrycie i na Teneryfie. Producenci Sky Rojo potwierdzili powstanie dwóch ośmioodcinkowych sezonów.

skyrojo s01 e05 20200211 071 tamaraarranz

Premiera Sky Rojo już 19 marca 2021 roku.

Źródło: Netflix

ZOBACZ TEŻ  Ty sezon 2. - jest pierwsza zapowiedź kontynuacji!

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.