w

Preacher – telewizyjna premiera serialu na AMC

preacher s01 amc

Serial Preacher oparty na popularnym komiksie o tym samym tytule, to opowieść o teksańskim kaznodziei obdarzonym nadprzyrodzoną mocą i jego zdeprawowanych przyjaciołach, którzy zostają wrzuceni w świat pełen postaci z Piekła, Nieba i tych spomiędzy.

Walczący z powołaniem kaznodzieja Jesse Custer (Dominic Cooper) prowadzi kościół w teksańskim miasteczku. Kiedy już ma porzucić ambonę, otrzymuje tajemniczą moc, dzięki której może zmusić ludzi do wykonywania swojej woli. Nieświadomy tego, że dwóch aniołów podąża jego tropem, stara się zrozumieć nowe zdolności. Gdy w życiu Jessego pojawiają się jego była dziewczyna Tulip (Ruth Negga) z nie do końca legalnymi pomysłami oraz zmagający się z problemem alkoholowym wampir Cassidy (Joseph Gilgun), cała trójka łączy siły, by walczyć o dusze mieszkańców Annville z okrutnym lokalnym bogaczem.

preacher premiera plakat do serialu

1. sezon będzie miał telewizyjną premierę w poniedziałek 1 lutego 2021 o 22:00 na kanale AMC, kolejne odcinki w każdy poniedziałek o 22:00.

Producentami wykonawczymi oraz reżyserami serii są Seth Rogen oraz Evan Goldberg.

Źródło: AMC

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

umbrellaacademy123

The Umbrella Academy sezon 3. – Netflix przedstawia nowe postacie

Seks w wielkim mieście

Seks w wielkim mieście doczeka się swojej kontynuacji