w

Seks w wielkim mieście doczeka się swojej kontynuacji

Seks w wielkim mieście
Źródło: HBO

Pewnie wielu z Was już nie wierzyło, że ten przełomowy serial z przełomu XX i XXI wieku doczeka się jeszcze kiedykolwiek swojej kontynuacji. A jednak. Platforma HBO Max ogłosiła, iż planuje zrobić kontynuację Seksu w wielkim mieście. Projekt ten nosi tytuł And Just Like That.

Produkcja ta ma być limitowaną serią, składającą się z dziesięciu odcinków. Zdjęcia do niej ruszą późną wiosną w Nowym Jorku. Fabuła opierać będzie się o książkę Candice Bushnell i oryginalny serial stworzony przez Darrena Stara.

Serial ukaże nam dalsze losy trzech z czterech przyjaciółek – Carrie, Mirandy i Charlotte. Do swoich ról powrócą odpowiednio Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis. Kim Cattrall nie powróci do roli Samanthy.

Cieszycie się na ten powrót?

Źródło: comingsoon

Justyna Macugowska

Napisane przez Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Dodaj komentarz

Avatar

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

preacher s01 amc

Preacher – telewizyjna premiera serialu na AMC

fragment plakatu promujacego serial snowpiercer fot. tnt 1170x658 1

Snowpiercer sezon 2. – jest nowa zapowiedź