Seks w wielkim mieście doczeka się swojej kontynuacji

}

Data: 12 stycznia 2021

a

Kategorie: Newsy

Pewnie wielu z Was już nie wierzyło, że ten przełomowy serial z przełomu XX i XXI wieku doczeka się jeszcze kiedykolwiek swojej kontynuacji. A jednak. Platforma HBO Max ogłosiła, iż planuje zrobić kontynuację Seksu w wielkim mieście. Projekt ten nosi tytuł And Just Like That.

Produkcja ta ma być limitowaną serią, składającą się z dziesięciu odcinków. Zdjęcia do niej ruszą późną wiosną w Nowym Jorku. Fabuła opierać będzie się o książkę Candice Bushnell i oryginalny serial stworzony przez Darrena Stara.

Serial ukaże nam dalsze losy trzech z czterech przyjaciółek – Carrie, Mirandy i Charlotte. Do swoich ról powrócą odpowiednio Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis. Kim Cattrall nie powróci do roli Samanthy.

Cieszycie się na ten powrót?

Źródło: comingsoon

ZOBACZ TEŻ  Co stanie się z Samanthą w kontynuacji Seksu w wielkim mieście?

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI I SKOMENTUJ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.