Przeczytano:

Seks w wielkim mieście

Seks w wielkim mieście doczeka się swojej kontynuacji

12 01 2021 | Newsy | 0 komentarzy

j

Autor: Justyna Macugowska

Orientacyjny czas czytania: / Liczba słów:

Pewnie wielu z Was już nie wierzyło, że ten przełomowy serial z przełomu XX i XXI wieku doczeka się jeszcze kiedykolwiek swojej kontynuacji. A jednak. Platforma HBO Max ogłosiła, iż planuje zrobić kontynuację Seksu w wielkim mieście. Projekt ten nosi tytuł And Just Like That.

Produkcja ta ma być limitowaną serią, składającą się z dziesięciu odcinków. Zdjęcia do niej ruszą późną wiosną w Nowym Jorku. Fabuła opierać będzie się o książkę Candice Bushnell i oryginalny serial stworzony przez Darrena Stara.

Serial ukaże nam dalsze losy trzech z czterech przyjaciółek – Carrie, Mirandy i Charlotte. Do swoich ról powrócą odpowiednio Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis. Kim Cattrall nie powróci do roli Samanthy.

Cieszycie się na ten powrót?

Źródło: comingsoon

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O autorze

Justyna Macugowska

Trochę szalona domatorka, zakochana w podróżach, muzyce i kinie, nie ukrywa, że głównie zagranicznym. Na oderwanie od szarej rzeczywistości funduje sobie horrory, bo "bezpieczny strach" to najlepszy odstresowywacz. Fanka Tolkiena, a filmy z Johnnym Deep'em i Orlando Bloom ogląda na bieżąco.

Przeczytaj również